Welcome

10.III., 9-12 rano zapraszamy na seminarium poświęcone polikryształom nanometrycznym, ich strukturze oraz jej modelowaniu.

Proponujemy krótkie spotkanie, ktore pozwoli nam sie wzajemnie zorientować, co nasze (pod)grupy zdzialaly w sezonie zimowym i czego nalezy sie spodziewac do wakacji, ze szczegolnym uwzglednieniem publikacji.

Mam na mysli 3 grupy:

  • INMAT (Hubert Matysiak, Tomek Wejrzanowski)
  • UNIPRESS, grupa Witka Lojkowskiego
  • UNIPRESS, grupa Bogdana Palosza

Tematyka to struktury, modelowanie i generalnie "tworcza ewaluacja danych", czyli wyciaganie z nich wnioskow, znajdowanie i usuwanie sprzecznosci. Co sie komu ostatnio policzylo: dlaczego rozmiar wyszedl ujemny, gestosc zespolona, itp.

Proponuje po 2 wystapienia dla kazdej z grup, kazde 20min. brutto. Abstrakty z seminarium będą opublikowane elektronicznie. Postaramy się także zaprosić wykładowcę spoza UNIPRESS'u i INMAT aby zobaczyć jak to robią inni.

Proponuję Wszelkie komentarze i pomysly mile widziane.

serdecznie pozdrawiam,
Roman Pielaszek

Abstracts

Planujemy po dwa 15-minutowe (+ 5 min. dyskusji) wystąpienia dla każdej z grup. Chcielibyśmy, żeby (poza innymi rzeczami) znalazły się w nich odpowiedzi na pytania o:

  • najważniejsze wyniki (naukowe) uzyskane w zimie, najlepiej w postaci tytułów publikacji (nawet jeśli jeszcze nie wyszły drukiem)
  • pracę prowadzoną obecnie (co wychodzi, co nie wychodzi)
  • przewidywane tytuły publikacji, które powinny pojawić się do wakacji

Te same informacje prosilibyśmy umieścić w abstrakcie. Abstrakty prosimy zgłaszać on-line (link do rejestracji w panelu po prawej).

Abstrakty można współredagować: wystarczy, żeby wszyscy autorzy zalogowali się - powinni widzieć i moć edytować wszystkie abstrakty, których są współautorami. Jeśli będzie inaczej - proszę o kontakt.

Contact

Roman Pielaszek, UNIPRESS